Stáhněte si ebook zdarma

11 tipů, jak posílit vztah dítěte k češtině

0
lidem už tento ebook pomohl

Žijete v zahraničí a vaše dítě upřednostňuje cizí jazyk?
Máte teprve miminko a rádi byste, aby se vám bilingvní výchova v zahraničí vydařila?
Nechte si poradit.

⤵︎

Respektuji vaše soukromí a vždy vám budu posílat jen e-maily související s tématem ebooku. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Milá Aničko, tvůj ebook zpracovává pro mě tak důležité téma, které mě už pár let trápí. Motivace mluvit na děti česky je veliká hlavně před a po narození dítěte. V době, kdy je člověk s dítětem doma, ale v okamžiku kdy dochází do školky je to během pár měsíců fuč. O škole nemluvě. Alespoň u nás to tak bylo. Právě jak píšeš o faktorech, partner cizinec, reakce okolí občas vlastní pohodlnost/ vyčerpanost. Dáváš mi naději a chuť pustit se opět do boje se sebou sama. Má mamka mi často přímo v konverzaci připomíná mluv na děti česky a mně v tom okamžiku ani nedojde, že mluvím německy. Při čtení tvého ebooku se ve mě probudil pocit jo teď, to dáme! Těším se na další podněty a pomůcky k dvojazzyčnosti od tebe!
Markéta Böhringermáma tří dětí a učitelka tance, Marketa-boehringer.com
Kdybych Aničky e-book četla ještě před narozením svých dětí, ušetřila bych si spoustu nervů a nejistot spojených s bilingvní výchovou. Budu se k němu určitě i v budoucnu ráda vracet, abych si připomněla, jak důležité je pečovat o naši mateřskou řeč i v cizině a pěstovat pozitivní vztah k češtině u dětí v jakémkoli věku. E-book moc doporučuji, je plný praktických tipů a věřím, že se v něm mnozí rodiče najdou.
Eva Jamníkováhouslistka, www.nastrazusi.cz